You are here: صفحه اصلی درباره ما

Pishgamanit . com

از اینکه پیشگامان فناوری را انتخاب کردید ممنونیم .

newsflash

latest newsدرباره ما فرستادن به ایمیل

به ياری خداوند متعال شرکت پیشگامان فناوری نوین با هدف ارائه خدمات کامپيوتری پردازش داده ، طراحی و توسعه وب ،  اطلاع رسانی و انتقال فنآوری نوین ارتباطات ديتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان­ ها تـأسيس گرديد.
ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت­تر شدن کار­ها توسط آن را حق تمام مردم می­دانيم ما خلاقيت و نوآوری را سر لوحه­ی تلاش­ها و فعاليت­های خود قرار داده­ايم و براين باوريم که روزی می­رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان ­قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده­سازی راه حل­های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کار­های مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين مهم تنها با توجه، همياری، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد .
ما از هرگونه هزينه زائد اجتناب می­کنيم، همچنين ما عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعف­های مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار ما را بپردازد. پس ما پيش از راه­اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابليت اجرايی آن را بررسی می کنيم. همچنين ما براين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتيکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند، و اين افزايش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. اين اصول ساده ، در عمل قابل بکارگيری هستند و پايه تمامی فعاليت­های ما را تشکيل می­دهند.
ما با حسن نيت کامل اصول ساده شگفت­انگيز کارمان را منتشر می­کنيم چون عقيده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران ديگرمان وجود خواهد داشت، و اين فضا در نهايت هم به نفع ما ،هم به نفع مردم به عنوان مشتريان آينده ما و همکاران ما خواهد بود .
1. برنامه­ نويسی :
گروه با بهره­گيری از افراد متخصص امکان برنامه­ نويسی به زبان­های زير را داراست.
Android (برنامه نویسی برای سیستم عامل های آندروید)
Java
C#.NET
C++
ASP.NET
DELPHI
Vb6
VISUAL BASIC.NET

2.طراحی پايگاه داده :
پياده­سازی برنامه­های مبتنی بر پايگاه های داده ای :
Ms-Access
Microsoft SQL Server 2000
Microsoft SQL Server 2005
Oracle

3.طراحی گرافيک:
آماده پذيرش انجام کليه سفارشات گرافيکی شما هستيم و شما امکان انتخاب نرم­افزار مورد نظر خود را برای ايجاد طرح­های گرافيکی­تان از ميان ليست زير دارا هستيد.
PHOTO SHOP
FLASH
COREL DROW
3DS MAX
MAYA
AUTO CAD
4. طراحی وب :
گروه نرم­ افزاری وب پارکینگ ، امکان طراحی حرفه­ای سايت شما را فراهم می­آورد. علاوه بر اين ما قادر به پياده­سازی پايگاه­های داده، برنامه­های تحت وب و ساير خدماتی که برای ايجاد يک وب سايت مورد نياز است، می­باشيم.
امکان برنامه­نويسی و طراحی سايت شما از طريق زبان­های زير مهياست.
· برنامه­نويسی CLINT SIDE
HTML
XML
DML
JAVA SCRIPT
· برنامه­نويسی SERVER SIDE
ASP.NET 1 , 2
C#.NET
VB.Net
Delphi.NET
PHP
Jsp
5. میزبانی وب

میزبانی وب توسط سرور های ویندوز ، پشتیبانی 24 ساعته از سرویس میزبانی ، تهینه نسخه های پشتیبان ، ارائه سرویس میزبانی وب رایگان برای اولین بار در ایران ( سایت Relax )


6. برنامه نویسی موبایل

شرکت با در دست داشتن برنامه نویسان و توسعه دهندگان حرفه ای جاوا ( Java Sun ) و دات نت ( Microsoft DotNet ) قادر به ساخت نرم افزار های تلفن همراه گردیده است .

جهت کسب مشاوره رایگان و همچنین سفارش طراحی،بهینه سازی و یا افزایش ترافیک وب سایت یا پرتال خود همین امروز با ما تماس بگیرید.

با کمال تشکر
مدیریت
پیشگامان فناوری نوین

 


 

 

 

 

 

 

 

 

پیشگامان را با چند زبان تجربه کنید...

English French German Italian Russian Spanish Persian